Pedikúra, manikúra, reflexní masáž chodidel

Pedikúra

"Udržovat nohy v dokonalém stavu je díky přístrojové pedikúře velmi jednoduché."
Přístrojová pedikúra je moderní a efektivní způsob ošetření nohou. Absolutně hygienický postup zajišťuje špičkový přístroj společně s vysoce účinným systémem odsávání, čištění, dezinfekce a sterilizace. Je to fyziologicky šetrný způsob, kdy nedochází k porušení integrity kůže (zrohovatělá kůže je odstraňována přirozeným způsobem - broušením).  Jedná se o precizní a šetrnou metodu ošetření nohou spolu s estetickou úpravou nehtů. Tato služba je v současnosti stále žádanější, protože je nedílnou součástí pěstěného vzhledu :o)

Aroma-pedikúra
dezinfekce, kompletní ošetření zakončené relaxační masáží nohou
(masážní přípravek s přídavkem čistého éterického oleje).

Express pedikúra
dezinfekce, úprava nehtů a okolí, lakování, aplikace vhodných kosmetických přípravků (olejíček, krém); tato péče je bez odstranění rohoviny na ploskách nohou.

Manikúra
prováděná suchou metodou-přístrojem. Úprava délky a tvaru nehtů a nehtového okolí, aplikace vhodných kosmetických přípravků (olejíček, krém).

Twinkle P-Shine
je novinkovým produktem z japonské dílny P-Shine zaměřeným na speciální péči o přírodní nehty.
Přednosti přípravku jsou v dlouhodobém účinku a nenáročném udržování stálého a vysokého lesku ošetřeného nehtu.
Přípravek zvyšuje pevnost nehtů, jejich pružnost, metabolismus nehtového kořene a nehtového lůžka. Působí i jako prevence proti lámání a třepení nehtů.
Twinkle P-Shine doporučujeme jako nejúčinnější metodu při léčení oslabených přírodních nehtů po nehtové modeláži. Vyrábí se z čistých přírodních látek a jejich derivátů; neobsahuje žádná organická rozpouštědla, barviva ani parfémy.
Hlavními složkami je včelí pyl a křemičitá hlinka, které se nanášejí na nehet  a zalešťují se.
Rozdíl je viditelný ihned po první aplikaci = nehet získá velmi vysoký lesk.

Reflexní masáž chodidel
Metoda, založená na stimulaci reflexních bodů na nohou.
Reflexní masáž chodidel aktivuje pohyb životní energie. Dochází ke snižení stresu a přináší celkové uvolnění. Masáž nohou je ideální pro unavené, těžké či opuchlé nohy. Masírování reflexních bodů na vašich chodidlech pomáhá udržovat tělesnou rovnováhu, zlepšuje krevní oběh a zbavuje celé tělo únavy. Funguje na principu tlakového působení na reflexní body na nohou. Působením na tyto body dochází ke stimulaci nervových zakončení a zároveň přispívá lepšímu prokrvení celého organismu, což vede ke zmírnění stresu a napětí v těle. Masáž reflexních bodů na chodidlech dokáže pozitivně ovlivnit činnost imunitního i lymfatického systému, látkové výměny, zmírnit bolesti zad a krční páteře. Reflexní terapie pomůže našemu tělu snadněji regenerovat.
Reflexologie může hrát důležitou roli v dosažení a udržení lepšího zdravotního stavu a navodit tělesnou a duševní harmonii.

 

Mobil: 777 345 235, Tel.: 495 513 673