Permanentní make-up

PERMANENTNÍ MAKE-UP LONG TIME LINER

OBOČÍ
Nejprve obočí dostane vhodný tvar, který je zvolen individuálně. Po dohodě se zákazníkem se předkreslení pigmentuje metodou vláskování (kresbou jemných chloupků) speciálním nástrojem LONG-TIME-LINER. Touto filigránskou jemnou pigmentací, osvědčenou metodou LONG-TIME-LINER, se vytvoří přirozené obočí. S ohledem na trvanlivost této úpravy obočí je Conture Make up prostě ideální. 
Chcete-li, aby přirozená podoba vašeho nového obočí vydržela co nejdéle, potřebuje vaše pigmentace obočí po zásahu trochu péče. Firma LONG-TIME-LINER pro vás vyvinula speciální prostředek. Optimálního výsledku dosáhnete nanesením krému LONG-TIME-LINER s vitamínem E.

OČNÍ LINKA
Pigmentace horní a dolní oční linky podtrhuje sílu výrazu očí. Můžete si vybrat mezi jemnou oční linkou, nebo zdůrazněnou trochu nápadnější oční linkou.  Budete nadšená! Konečně se make-up očí nerozmazává při sportu, slunění a koupání, při každodenní práci. Ideální při nošení brýlí, kdy je každodenní líčení očí obtížné.

RTY
Nejprve vám vaše rty předkreslíme v barevném tónu vhodném pro váš typ. Budete příjemně překvapena zkrášlením vašich úst a necháte je spontánně pigmentovat, protože tak dobře nalíčit rty se jen tak nepodaří. Naší exkluzivní specialitou je "plné stínování rtů". Barevná paleta sahá od přirozené barvy rtů až po barvy trendové. Vaše rty budou působit vždy krásně a upraveně, v každé situaci, po celý den.

Mobil: 777 345 235, Tel.: 495 513 673