Kosmetické ošetření

KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ:
nabízíme Vám kvalifikované a kvalitní kosmetické služby s individuálním přístupem - povrchové čištění pleti, úprava obočí, barvení obočí a řas, napařování kompresí a přístroji, různé druhy manuálních masáží obličeje, krku a dekoltu, aplikace masek, epilace, denní, večerní a slavnostní  líčení, poradenské služby v kosmetickém ošetření pleti s ohledem na aktuální stav pleti a věk klienta, doporučení vhodných přípravků.
V našem salonu máme nejmodernější přístroje od špičkových světových výrobců, jež jsou testované klinickými studiemi a mají garantované výsledky a rovněž kvalifikovaný, zodpovědný personál.
Náš cíl a naše vize:  zdravá a mládnoucí pleť.

-kosmetická diagnóza(hodnocení,vlastnosti a změny na pleti)
-povrchové čištění
-napářka nebo změkčení
-masáž obličeje, krku, dekoltu
-hluboké čištění
-masky,obklady,zábaly
-peeling
-barvení obočí a řas, formování
-depilace,epilace
-make-up

TVS Mask
Přístroj TVS Mask, vyvinutý Institutem Orlane, přináší jedinečné výsledky ve spojení s profesionálními službami a vysokou účinností našich ošetření. Přístroj optimalizuje vstřebávání pleťových koncentrátů. U zralé pleti má liftingový efekt; u suché pleti má regenerační účinek; u citlivé pleti má zklidňující efekt; u smíšené až mastné pleti upravuje tvorbu mazu.
 
ČIŠTĚNÍ PLETI ULTRAZVUKOVOU ŠPACHTLÍ
Ultrazvuková špachtle hloubkově čistí pleť a aktivuje její metabolismus. Zajišťuje lepší vstřebatelnost kosmetických přípravků. Jemně masíruje pleť a působí hluboko do kožní škáry, kde odstraňuje uložené nečistoty a intenzivně regeneruje pokožku do hloubky, která poté vypadá svěže a zdravě.

Samotná masáž navrací pokožce její přirozenou mladistvou pružnost a pomáhá tak předejít předčasnému stárnutí. Působí její prokrvení a současně umožňuje snažší přísun živin a vody do nitra pokožky, takže pleť se stává dokonale hydratovanou a jemnou. Ultrazvuková špachtle také odstraňuje povrchové odumřelé buňky (tj. tzv. peeling) a poskytuje kompletní regeneraci kůže.

 

Mobil: 777 345 235, Tel.: 495 513 673