Chemický peeling

CHEMICKÝ PEELING
Technologie RENOpeel

Chemický peeling RENOpeel spočívá v nanášení BIOkomplexu kyseliny glykolové na pokožku. Působením tohoto přípravku dochází k epidermolýze-odloučí se povrchové buňky kůže. Následuje proces, kdy se odloučené buňky kůže nahrazují novými.
Jedinečná technologie RENOpeel kombinuje tento proces s přípravou pleti patentovanou hmotou Hydrogelem Reticulé, který zaručuje proniknutí aktivních složek do hlubších vrstev kůže. Zde dochází ke stimulaci buněk a jejich následné regeneraci. Proces přestavby pleti se navenek projevuje zarudnutím pokožky, které vybledne do 2 dnů po aplikaci. Během této doby se mohou na ošetřených místech objevit také drobné puchýřky, stroupky, šupinatění nebo jemné olupování pokožky. Všechny tyto projevy vymizí do 4 dnů. Chemický peeling RENOpeel se může aplikovat i v měsících se zvýšeným slunečním zářením, bez rizika vzniku pigmentací.
Pleť má po zhojení viditelně lepší obnovenou strukturu. Dochází k vyhlazení vrásek. Pleť je vyrovnaná, jemná, hydratovaná a odstraňují se projevy akné a pigmentace.

Mobil: 777 345 235, Tel.: 495 513 673